قابلیت LiveGride در نود 32

قابلیت LiveGride در نود 32

What is ESET LiveGrid

ESET LiveGrid یک سیستم پیشگیری در آنتی ویروس نود 32 است. به این صورت که اطلاعات مربوط به تعدیدات در سراسر جهان را گردآوری میکند. این امر باعث می شود ویروس، بدافزار و یا باج افزارهایی که جدید هستند شناسایی شوند. در ادامه بیشتر با این قابلیت جذاب آشنا خواهیم شد. 

ESET LiveGrid در آنتی ویروس نود 32 چیست؟

ESET LiveGrid یک سیستم پیشگیری بسیار قدرتمند می باشد. ESET LiveGrid این قابلیت را به آنتی ویروس میدهد که اطلاعات و رفتارهایی که کاربران را در سراسر جهان تهدید میکند شناسایی و گردآوری می کند. بانک اطلاعاتی ESET LiveGrid حاوی اطلاعاتی درباره تهدیدها و رفتار های مشکوک می باشد. با فعال کردن ESET LiveGrid آنتی ویروس نود 32 شما میتواند تهدیداتی که کاربران اخیرا مشاهده کردند شناسایی کند و از اجرای تهدیدات شناسایی شده در دستگاه شما جلوگیری کند. این امر باعث می شود آنتی ویروس نود 32 دستگاه شما را در مقابل ویروس ها ، باج افزار ها و فایل های مخربی که همیشه در حال تغییرات هستند امن نگه دارد. 

با فعال سازی ESET LiveGrid ، باج افزار ها ، بد افزار های کیف پول ، کریپتو لاکر ها سریعا شناسایی و توسط آنتی ویروس نود 32 مسدود می شود.

محل سرورهای ESET LiveGrid:

سرورهای LiveGrid در براتیسلاوا ، وین ، و سن دیگو قرار دارند، اما این سرور های نود 32 فقط برای جمع آوری اطلاعات هستند. پردازش اطلاعات و شناسایی تهدیدات فقط بر روی سرور های اصلی نود 32 در براتیسلاوا ، اسلواکی انجام می گردد.

فعال سازی و غیر فعال سازی ESET LiveGrid :

اگر با استفاده از تنظیمات پیش فرض آنتی ویروس نود 32 خود را نصب کرده اید قابلیت ESET LiveGrid به صورت خودکار فعال است. دقت کنید وقتی آنتی ویروس نود 32 را نصب میکنید در صفحه نصب حتما گزینه ESET LiveGrid را بر روی حالت Enable قرار دهید.

ESET LiveGrid

شکل 1-1

تست فعال بودن ESET LiveGrid در آنتی ویروس نود 32:

ممکن است فایروال ویندوز شما قابلیت ESET LiveGrid را در آنتی ویروس نود 32 مسدود کنید، بنابراین برای اینکه مطمئن شوید ESET LiveGrid شما به درستی فعال است مراحل زیر را دنبال کنید.

1- به وب سایت زیر (آزمایشگاه AMTSO) مراجعه کنید:

http://www.amtso.org/feature-settings-check-cloud-lookups/

2- جهت دانلود فایل تست “cloudcar.exe,” بر روی LAUNCH THE TEST کلیک کنید یا بر روی Download CloudCar Testfile کلیک کنید.

3- اگر ESET LiveGrid به درستی فعال باشد آنتی ویروس نود 32 اجازه دانلود فایل را به شما نمیدهد و با یکی از خطاهای زیر مواجه می شوید.

شکل 1-2

آموزش فعال و غیر فعال سازی ESET LiveGrid در محصولات ESET

آموزش فعال و غیر فعال سازی ESET LiveGrid در محصولات ESET ویندوز

آموزش فعال و غیر فعال سازی ESET LiveGrid در محصولات ESET مک

آموزش فعال و غیر فعال سازی ESET LiveGrid در محصولات ESET اندروید

فروشگاه آرانکو به عنوان بزرگ ترین فروشگاه لایسنس آنتی ویروس نود 32 همیشه محصولات ESET را با پایین ترین قیمت کشور ارائه داده است برای خرید لایسنس نود 32 و استفاده از تمامی امکانات آنتی ویروس های ESET میتوانید لایسنس را از فروشگاه آرانکو خریداری کنید.

خیلی خوشحال میشویم اگر نظر، ابهام و یا سوالی درباره این مطلب آموزشی دارید آنرا در بخش نظرات مطرح نمایید. نظرات ارزشمند شما موجب خواهد شد کیفیت و ارزش این مطلب بالاتر رود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *