راه اندازی پنل نمایندگی ESET آرانکو

راه اندازی پنل نمایندگی ESET آرانکو

resellet-post

پنل نمایندگی محصولات ESET راه اندازی شد. همکاران عزیز میتوانند با استفاده از پنل نمایندگی محصولات ESET را به صورت عمده و با قیمت خیلی پایینی خریداری کنند.

مشخصات پنل های نمایندگی

لایسنس های اکتیو نشده

با توجه به اینکه شاید فروش لایسنس ها در زمان کوتاهی برای نمایندگان مقدور نباشد تمام لایسنس هایی که در پنل نمایندگی موجود است اکتیو نشده می باشد و هر زمان که بخواهید میتوانید لایسنس را فعال کنید.

تعداد کاربر

این یک سرویس نمایندگی است، و باید به صورتی باشد که امکان خرید لایسنس ها با قیمت خیلی پایین وجود داشته باشد، با توجه به اینکه لایسنس های 2 کاربره با پایین ترین قیمت در وب سایت به فروش میرد و امکان فروش با قیمت پایینتر وجود ندارد لایسنس 2 کاربره در پنل موجود نمی باشد. در پنل لایسنس های 10 ، 15 ، 20 و 25 کاربره موجود است.

تنوع محصولات

در پنل نمایندگی دو محصول اینترنت سکیوریتی و موبایل سکیوریتی به فروش میرد. لایسنس های مذکور 10 ، 15 ، 20 و 25 کاربره می باشد که در بسته های 10 ، 20 ، 50 و 100 عددی موجود می باشد که قیمت ها در قسمت بعدی ذکر شده است.

قیمت

مطمئنا قیمت لایسنس ها در پنل نمایندگی پایین ترین قیمت در کل کشور می باشد. قیمت ها به صورتی است که سود نمایندگان میتواند چند برابر هزینه پرداختی باشد.

لایسنس های ESET Internet Security

لایسنس های ESET Mobile Security

نماینده فعال، تخفیف بیشتر!

این قیمت ها برای نماینده های فعال تخفیف هم دارند، نماینده در ماه به ازای هر 10 میلیون تومان خرید  یک کد تخفیف 1 میلیون تومانی دریافت میکند.

ورود به پنل

این قیمت ها برای نماینده های فعال تخفیف هم دارند، نماینده در ماه به ازای هر 10 میلیون تومان خرید  یک کد تخفیف 1 میلیون تومانی دریافت میکند.

با توجه به شرایط بد اقتصادی این روز ها در تلاشیم با ارائه راه کارهای کسب درآمد  به جهت رسیدن به کیفیتی بهتر از زندگی بتوانیم سهمی کوچکی در خوشحال کردن یک خانواده ایرانی داشته باشیم. در اختیار قرار دادن این فرصت شغلی فوق‌العاده موجب اشتغال‌زایی و کسب درآمد شده است. تعدادی زیادی از نمایندگان به‌صورت رسمی در بازار به رقابت می‌پردازند وعده‌ای دیگر در کنار شغل ثابت خود با راه‌اندازی این کسب‌وکار موجب رونق بخشیدن به زندگی خود شده‌اند. آرانکو درهرحال حامی و پشتیبان نمایندگان و کاربران خود در هر رده می‌باشد.

خیلی خوشحال میشویم اگر نظر، ابهام و یا سوالی درباره این مطلب آموزشی دارید آنرا در بخش نظرات مطرح نمایید. نظرات ارزشمند شما موجب خواهد شد کیفیت و ارزش این مطلب بالاتر رود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *