آموزش رفع خطای 1618 در زمان نصب نود 32 – “Installation has been interrupted”

آموزش رفع خطای 1618 در زمان نصب نود 32 – “Installation has been interrupted”

آموزش رفع خطای 1618 در زمان نصب نود 32 - "Installation has been interrupted"

اگر در زمان نصب آنتی ویروس نود 32 – ESET با خطای Installation has been interrupted مواجه شدید نگران نباشید. این خطا هم مانند تمام خطاهای دیگر نود 32 قابل حل می باشد. برای رفع خطای 1618 در زمان نصب محصولات ESET با ما همراه باشید. همچنین با خرید آنتی ویروس نود 32 یک سال از پشتیبانی رایگان آنتی ویروس بهره مند شوید.

موضوع

زمانی که در حین نصب محصولات نود 32 با خطای “Installation has been interrupted” (Install error 1618) برخورد می کنید تصویری مشابه تصویر زیر را دریافت می کنید.

"Installation has been interrupted" (Install error 1618)

جزئیات 1618

این خطا معمولا زمانی رخ میدهد که همزمان با آنتی ویروس نود 32 نرم افزار دیگری در حال نصب باشد. برای اینکه مطمئن شوید نرم افزار دیگری در حال نصب نیست Task Manager را باز کنید و به تب Processes بروید.

راه حل رفع خطای 1618 نود 32

برای این مسئله دو راه حل وجود دارد که یکی یکی آن ها را بررسی می کنیم.

راه حل اول رفع خطای 1618 نود 32 - نصب نرم افزار یا بروز رسانی های دیگر را به پایان برسانید!

باید مطمئن شوید که Windows Installer در حال اجرا نیست. حتی اگر خودتان در حال نصب نرم افزار دیگری نیستید این احتمال وجود دارد ویندوز یا یکی از نرم افزار های شما به صورت خودکار در حال بروز رسانی باشد و همین امر Windows Installer را به حالت اجرا درآورده باشد.

1- در پنجره نصب آنتی ویروس نود 32 روی دکمه Close کلیک کنید و پنجره “Installation has been interrupted” را ببندید.

2- صبر کنید تا نصب یا بروز رسانی های دیگر در ویندوز به پایان برسد. (مانند بروز رسانی ویندوز)

3- دوباره نصب آنتی ویروس را شروع کنید و مراحل نصب را دنبال کنید.

اگر باز هم خطا را دریافت کردید راه حل دوم را دنبال کنید.

راه حل دوم رفع خطای 1618 نود 32 - تمام نرم افزار های در حال نصب را دستی ببندید!

1- ابتدا کلید های Ctrl + Alt + Delete را فشار دهید و صفحه باز شده روی Task Manager کلیک کنید تا پنجره Task Manager باز شود. (یا روی task bar کلیک راست کنید و Start Task Manager را انتخاب کنید.)

2- روی تب Processes کلیک کنید. (اگر Task Manager به صورت مینیبال باز شده بود ابتدا روی More details کلیک کنید تا تب Processes نمایان شود.) در تب Processes تمام ورودی های (پردازش های) “Windows installer” را پیدا کنید و ببندید. اگر از ویندوز 8 یا قدیمی تر استفاده می کنید پردازش های “msiexec.exe” را انتخاب کنید. برای پایان دادن به پردازش ها آن ها را انتخاب کنید و روی End Task یا End Process کلیک کنید.

بستن برنامه های در حال نصب

شکل 1-1

3- مجدد نصب آنتی ویروس نود 32 را آغاز کرده و مراحل نصب را ادامه دهید.

اگر با انجام هر دو راه حل خطای نصب 1618 رفع نگردید و نصب نود 32 همچنان خطا داد، با پشتیبانی آنتی ویروس خود تماس بگیرید.

برای مشاهده تمام آموزش های مربوط به محصولات ESET به صفحه آموزش کار با نود 32 بروید، همچنین اگر آموزش خاصی مد نظرتان هست که در سایت پیدا نکرده اید در قسمت نظرات اعلام کنید تا هر چه سریع تر آموزش آن در سایت قرار داده شود.

خیلی خوشحال میشویم اگر نظر، ابهام و یا سوالی درباره این مطلب آموزشی دارید آنرا در بخش نظرات مطرح نمایید. نظرات ارزشمند شما موجب خواهد شد کیفیت و ارزش این مطلب بالاتر رود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *