اعلان “Detected covert channel exploit in ICMP packet” در نود 32

اعلان “Detected covert channel exploit in ICMP packet” در نود 32

اعلان "Detected covert channel exploit in ICMP packet" در نود 32

در صورتی که اعلان Detected covert channel exploit in ICMP packet را از آنتی ویروس نود 32 دریافت کنید. ترافیک ورودی و خروجی کامپیوتر شما توسط آنتی ویروس ESET در نرم افزاری مسدود شده است. رمانی که این اعلان مرتب نمایش داده می شود ممکن است بازی یا نرم افزار شما به درستی کار نکنند. در این آموزش میخواهیم نحوه غیر فعال اعلان Detected covert channel exploit in ICMP packet را در محصولات ESET مرور کنیم.

کاربرد

  • زمانی که اعلان Detected covert channel exploit in ICMP packet نمایش داده می شود.
  • زمانی که با نمایش اعلان گفته شده بازی یا نرم افزار شما به درستی اجرا نمی شود.

نکته

برای دسترسی به تمام امکانات آنتی ویروس ESET باید لایسنس اصلی محصولات را خریداری کرده باشید. پیشنهاد می کنیم اگر تا کنون لایسنس اورجینال آنتی ویروس های ESET را خریداری نکرده اید با خرید لایسنس نود 32 از فروشگاه آرانکو آنتی ویروس خود را به مدت یک سال به روز نگه دارید.

غیر فعال کردن نمایش Detected covert channel exploit in ICMP packet

اگر مطمئن نیستید که علت اعلان ها چیست بهترین کار غیر فعال کردن اعلان است. تأکیید می کنیم اگر از نوع اعلان های اطمینان ندارید به هیچ عنوان فایروال را به صورت کامل غیر فعال نکنید و به صورت زیر عمل کنید.

1- آنتی ویروس نود 32 را باز کنید.

2- برای ورود به تنظیمات پیشرفته آنتی ویروس نود 32 کلید F5 را فشار دهید.

3- در منوی سمت چپ روی Firewall کلیک کنید، سپس Advanced را باز و IDS and Advanced Options را انتخاب کنید.

  • ورژن 9: روی Personal Firewall کلیک کنید و در قسمت Basic روی Edit مقابل عبارت IDS and advanced options کلیک کنید.
باز کردن تنظیمات فایروال در نود 32

شکل 1-1

4- Intrusion Detection را باز کنید و دکمه نواری Display notification after attack detection را روی حالت خاموش قرار دهید. برای دخیره تغییرات اعمال شده روی OK کلیک کنید.

غیر فعال کردن HIPS در نود 32

شکل 2-1

کار تمام است. شما اکنون پیام “Detected covert channel exploit in ICMP packet” را در قیمت اعلانات نود 32 دریافت نخواهید کرد.

برای مشاهده تمام آموزش های مربوط به محصولات ESET به صفحه آموزش آنتی ویروس نود 32 بروید، همچنین اگر آموزش خاصی مد نظرتان هست که در سایت پیدا نکرده اید در قسمت نظرات اعلام کنید تا هر چه سریع تر آموزش آن در سایت قرار داده شود.

خیلی خوشحال میشویم اگر نظر، ابهام و یا سوالی درباره این مطلب آموزشی دارید آنرا در بخش نظرات مطرح نمایید. نظرات ارزشمند شما موجب خواهد شد کیفیت و ارزش این مطلب بالاتر رود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *